![Ο φεμινισμός στα χρόνια της μεταπολίτευσης, 1974-1990: ιδέες, συλλογικότητες, διεκδικήσεις» στην Αντίκυρα Βοιωτίας | Ίδρυμα της Βουλής Ο φεμινισμός στα χρόνια της μεταπολίτευσης, 1974-1990: ιδέες, συλλογικότητες, διεκδικήσεις» στην Αντίκυρα Βοιωτίας | Ίδρυμα της Βουλής](https://foundation.parliament.gr/sites/default/files/styles/image500x313/public/2021-09/Antkyra.jpg?itok=q2igMNir)
Ο φεμινισμός στα χρόνια της μεταπολίτευσης, 1974-1990: ιδέες, συλλογικότητες, διεκδικήσεις» στην Αντίκυρα Βοιωτίας | Ίδρυμα της Βουλής
Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας - Έκθεση «Ο φεμινισμός στα χρόνια της μεταπολίτευσης, 1974-1990: ιδέες, συλλογικότητες, διεκδικήσεις» «Δεν είμαι του πατρός μου, δεν είμαι του ανδρός μου, θέλω να είμαι ο εαυτός μου» «Γυναίκα χωρίς
![ΡΕΣΑΛΤΟ - Περιοδικό Πολιτικής και Πολιτισμικής Παρέμβασης: «Μια γυναίκα χωρίς άντρα είναι ένα ψάρι χωρίς ποδήλατο» [1] (;) ΡΕΣΑΛΤΟ - Περιοδικό Πολιτικής και Πολιτισμικής Παρέμβασης: «Μια γυναίκα χωρίς άντρα είναι ένα ψάρι χωρίς ποδήλατο» [1] (;)](https://1.bp.blogspot.com/-Q-FjJg-Vdc4/YaEyhdLYVsI/AAAAAAAAA1U/Q-tX7zr02CsO8QDLMFMS74xahQaJpNUSQCLcBGAsYHQ/s234/poisson.png)